Урочистості з нагоди посвяти першокурсників - 2017 у студенти Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ

1 вересня 2017 року в актовій залі Київського міжнародного університету відбулась урочиста церемонія посвяти у велику єдину сім'ю колежан і студентів Київського міжнародного університету. Цей день був сповнений емоцій, очікувань і переживань, адже посвята - це особлива подія в житті вчорашніх абітурієнтів, які зробили свій перший крок до опанування омріяної професії.

Традиційно в урочистостях взяли участь члени ректорату Київського міжнародного університету на чолі з його президентом, професором Х.В. Хачатуряном і почесні гості, серед яких:
- Архімандрит Лаврентій – благочинний священник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря;
- Левківський Казимир Михайлович – заступник директора інституту модернізації змісту освіти МОН України, професор.

Першокурсників і їх батьків тепло привітав президент Університету, професор Х.В. Хачатурян (почесний професор Оксфордського, Джорджтаунського університетів та університету Сорбонна), побажавши їм творчих успіхів і високих досягнень і здобутків на ниві науки: «Дорогі першокурсники! Я переконаний, що ви зробили правильний крок, обравши для здобуття вищої освіти Київський міжнародний університет. КиМУ – це сучасний науково-освітній центр, який формує всебічно розвинених гармонійних людей. Ми бажаємо вам повною мірою скористатися можливостями нашого університету, стати професіоналами високого рівня, справжніми патріотами України, людьми з великої літери!»

Благословення на успішне навчання першокурсники отримали від почесних гостей Архімандрита Лаврентія, благочинного священика Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря УПЦ Київського Патріархату, а також професора К.М. Левківського, який побажав студентам сумлінного навчання, успішного пізнання світу науки та обраного фаху.

Проректор з навчально-виховної роботи, ведуча церемонії професор Данченко Т.В. зачитала вітання від Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України студентам і викладацькому складу з побажанням вдалого старту в навчанні та науковій праці в новому 2017-2018 н.р. Також на адресу КиМУ надійшли вітання від Європейських університетів-партнерів Київського міжнародного університету, зокрема Сопотської вищої школи (Польща) та Вищої школи менеджменту інформаційних систем (Латвія).

Після вітань гостей слово було надано голові студентського парламенту КиМУ Анастасії Чоботок та Антону Горупашенку (член студентського парламенту), які передали першокурсникам Університету та Коледжу символічний ключ до знань і студентський квиток. Прийняли студентську символіку: Валерія Щиголєва (студентка I курсу фармації Коледжу КиМУ) та Лев Реус (студент I курсу Інституту журналістики), після чого першокурсники проголосили клятву студента Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ.

Справжнім сюрпризом і перлиною свята для всіх першокурсників і гостів заходу став урочистий концерт від студентів старших курсів Інституту телебачення кіно і театру спеціальності «сценічне мистецтво», які підготували запальні хореографічні та вокальні номери, чим подарували всім присутнім неймовірний настрій.

2017 р. дружня родина Київського міжнародного університету та Коледжу поповнилась на 780 студентів, а це значно перевищує показники вступу порівняно з минулими роками. Зважаючи на те, що вступна кампанія 2017 року була однією з найважчих, як для абітурієнтів, так і для самих приймальних комісій вишів, що зумовлено процесом реформ у системі освіти, можна стверджувати: КиМУ успішно впорався зі всіма інформаційно-технічними перешкодами і в повному обсязі здійснив набір за всіма напрямами підготовки, що і є підтвердженням вдалої реалізації концепції наступності в освіті, яка здійснюється Київським міжнародним університетом протягом останніх років.

Шановні першокурсники,
вітаємо зі вступом до світового студенства і бажаємо
завжди бути бадьорими та готовими до нових звершень,
бути відданими, чесними і справедливими людьми!

Здобувайте нові знання, отримуйте відмінні результати,
а головне - знайдіть хороших друзів у стінах Університету
та відчуйте себе частинкою великої студентської родини!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ