Тиждень абітурієнта в КиМУ

Вибір професії - щороку це питання постає перед випускниками шкіл. І не дивно, адже саме успішна професійна кар’єра - це і соціальний статус, і добробут у майбутньому. Ось для того, щоб допомогти випускникам, їх батькам визначитись зі спеціальністю, вищим навчальним закладом, який допоможе зробити мрію реальністю, від 20 до 27 травня 2017 р. в Київському міжнародному університеті пройшов "Тиждень абітурієнта - 2017" під гаслом: "КиМУ - твій шлях до успіху! Приєднуйся до спільноти кимушників!"

Організатор - Центр довузівської підготовки (професор С.В. Рудаківська - проректор) у співпраці з науково-навчальними підрозділами, центром міжнародних і громадських зв'язків КиМУ.

Протягом тижня університет відвідали близько 1000 учнів 9-11 класів, які взяли участь у таких заходах:

• 20.05 - День відкритих дверей, кількість учасників - 280 випускників.
  • Презентація навчальних підрозділів, інформація щодо вступу до КиМУ та Коледжу КиМУ 2017 року, спілкування з керівниками інститутів і факультетів щодо академічної мобільності, отримання європейського диплома в межах спільних освітніх програм КиМУ з університетами Польщі, Латвії, Литви та Франції, екскурсія та огляд сучасної інфраструктури (спеціалізовані кабінети, центр міжнародного права, навчальні теле- та радіостудії, лабораторії з фармації і стоматології, університетська стоматологічна клініка, акторські майстерні, студентський театр та ін.). Студенти театрального відділення привітали абітурієнтів прекрасною музично-хореографічною композицією.

Продовженням Дня відкритих дверей став пробний творчий конкурс для тих, хто планує вступати на спеціальності: аудіовізуальне мистецтво та виробництво, сценічне мистецтво, журналістика, архітектура, і пробні вступні випробування
    для 9-ти класників для вступу до Коледжу.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ

• 24.05 – «День ліцею "ЕКО" №198 у КиМУ» (160 учнів) - участь у психологічному профорієнтаційному тестуванні (доцент Кулакевич Т.В.), інтелектуальних іграх:
  • «Менеджер» (доценти, к.е.н. Ярковий А.О. та Могилевська О.Ю.), «Захоплююче країнознавство» (професор Вяткіна Т.Г., д.е.н.). У «Мовній вікторині» (англійська мова) взяли участь ті учні, які мріють стати перекладачами (доцент Нагачевська О.О., к.філол.н.). Для тих, хто мріє стати фармацевтом або стоматологом, журналістом, юристом або дипломатом, майстер-класи провели: професор Гудзенко А.В., д.фарм.н.; доцент Мозолюк О.Ю., к.мед.н.; доцент Іщенко Є.О., к.мистецт.н.; доцент Панфілова Ю.М., к.ю.н.; викладач Деркач С.С.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ

• 24.05 - спільний проект - науково-практична конференція "Європейський вибір Украіни: реалії та перспективи" - науковців КиМУ та викладачів і 110 учнів 9-11 класів шкіл об'єднаної територіальної громади м. Десна (Чернігівська обл.).
  • Організатори проекту - професор Некряч А.І. (д.політ.н., проректор з наукової роботи КиМУ) і Римарєв К.Є. (директор Деснянської гімназії).

• 25.05 - "День гімназії №136 у КиМУ".
  • Взяли участь 170 учнів. Програма перебування гімназистів у КиМУ передбачала знайомство з університетом, участь в інтелектуальних іграх: "Менеджер", "Майбутній фармацевт", "Захоплююче країнознавства" та захист наукових досліджень гімназистів за такими напрямами:
    "Англійської мова - мова глобалізації" (доцент, к.філол.н. Ногачевська О.О.);
    "Усе навколо - геометрія" (наукові керівники - доцент, к.т.н. Дьомічев К.Е. та доцент, к.фарм.н. Барбасов С.);
    "Ідіоми англійської мови" (Скиба О.М., Рибаєва Д.Є.).
    Інтерактивна гра "Я б у студенти пішов" з таких напрямів: основи права; онови педагогіки; основи дипломатії; основи геодезії.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ

• 27.05 - випуск підготовчого відділення (ПВ) Київського міжнародного університету (200 слухачів).
  • Випуск зібрав у актовій залі КиМУ повний партер – слухачі курсів, їх батьки, друзі, а також викладачі підготовчого відділення, керівники структурних підрозділів, керівництво університету. Президент КиМУ, професор Х.В. Хачатурян; віце-президент, професор Шумигора Л.І., проректор з наукової роботи, професор Некряч А.І., проректор з довузівської підготовки, професор Рудаківська С.В., директор Коледжу КиМУ, професор Петренко Т.М., керівники структурних підрозділів привітали випускників підготовчого відділення зі святом, а вірніше - із першим їхнім важливим досягненням у житті, схваливши їх рішення здобувати вищу освіту в одному з найкращих університетів країни, побажали молоді успіхів під час вступної кампанії та висловили впевненість на зустріч у вересні вже як зі студентами Університету та Коледжу, адже викладачі доклали чимало зусиль, щоб підготувати їх до успішної здачі ЗНО.
    Випускники ПВ, які успішно склали випускні іспити, отримали рекомендацію на навчання до Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ.

Протягом урочистостей панувала атмосфера дружби, взаємоповаги, щирої підтримки. Наприкінці слухачі ПВ порадували присутніх своїм першим творчим доробком - танцями «Рок-н-рол, «Румба» та піснями «Добрий ранок, Україно», «Одна калина».

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ

Дорогі майбутні студенти, бажаємо вам впевнено й рішуче крокувати до поставленої мети,
    успішно скласти ЗНО та вступити до Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ!