21.04.2017

З 19 по 21 квітня 2017 року на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбувся XХІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі.

Тема фестивалю – «Традиції та звичаї українського народу – основа духовних цінностей сучасної української родини». На Фестиваль прибули 300 учасників з дев’яти регіонів України: Київської, Хмельницької, Рівненської, Кіровоградської, Донецької, Черкаської, Полтавської, Харківської та Запорізької областей.

Протягом трьох днів учасники фестивалю демонстрували свої таланти та досягнення, а також обмінювались досвідом у трьох номінаціях: «Українські народні ігри та забави», «Техніки українського народного мистецтва» та «Громадська думка».

Київський міжнародний університет – партнер Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості, вже декілька років підтримує активну та творчу молодь з багатьох регіонів України, і цього року до складу журі увійшла професор Рудаківська С.В. (к.філос.н., проректор з довузівської підготовки КиМУ), яка відзначила переможців номінації «Громадська думка»:

• дипломом І ступеня – Євроклуб «Астра», Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія – інтернат – школа мистецтв) (керівник Берлін О. А.);
  • дипломом 2 ступеня – Школу лідерів Шепетівки, ХОЦННТУМ Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості Хмельницької області (керівник Рула С.М.);
  • дипломом 2 ступеня - Молодіжний клуб «Імідж», Комунального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» (керівник Гончаренко А.А.);
  • дипломом 3 ступеня – Координаційну раду старшокласників, Будинку дитячої творчості Кальміуського району м. Маріуполя Донецької області (керівник Скудар Є.О.);
  • дипломом 3 ступеня – Гурток географічного краєзнавства «Обрій», Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості на базі Плетеноташлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маловисківськьїрайонної ради Кіровоградської області (керівник Шабанова Л.С.);
  • дипломом 3 ступеня – Євроклуб «Кліо», Онуфріївського районного центру дитячої та юнацької творчості на базі Успенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кіровоградської області (керівник Салангіна Г.І.).

Дипломанти конкурсу отримали право на вступ до КиМУ, які дають знижки в оплаті за навчання у розмірі 50%, 30%, 20%, 15%, 10%.

Всеукраїнського відкритого фестивалю, присвяченого Дню Землі, стало його яскраве шоу-закриття під назвою «Чудова скарбниця квест-кімнати», яке відбувалося у залі Кіровоградської обласної філармонії. Оригінальний сценарій, неперевершені постановки, висока виконавська майстерність юних артистів, яскраві костюми – всіх присутніх у залі приємно вразили чарівні виступи народних художніх колективів України Кіровоградського обласного ЦДЮТ. Вихованці цих колективів разом зі своїми педагогами показали гостям, наскільки багата Кіровоградщина на традиції, звичаї і, звісно ж, таланти.

Тож вітаємо кожного, хто досяг успіху та перемоги у номінації «Громадська думка» на ХХІІ Всеукраїнському відкритому фестивалі, присвяченому Всесвітньому Дню Землі, До нових зустрічей у Київському міжнародному університеті і нових перемог!