І знову успіх! Студенти-Кимушники з феєричною виставою вражають глядачів!

22.01.2017

21 та 22 січня 2017 року, у межах культурного співробітництва Інституту телебачення, кіно і театру (директор - заслужена артистка України, професор Н.О. Ільїна) Київського міжнародного університету та Скадовської райдержадміністрації, у приміщені будинку культури Скадовська відбулася прем’єра театральної казки «Привид Плуфт» (художній керівник - народний артист України професор Л.М. Сомов, режисер-постановник – О. Мурашко).

Протягом двох днів майбутні актори, а нині студенти КиМУ, вражали юних глядачів талановитою грою, яку доповнювали яскравий грим і костюми. «Яскраво, живо, талановито! Молоді актори не давали нудьгувати глядачу жодної секунди», - такі коментарі отримали місцеві ЗМІ Херсонщини від глядацької аудиторії.

Вистава пройшла з успіхом: зал на 500 місць був заповнений ущент, а глядачі отримали неймовірний емоційний підйом. Усі охочі могли зробити фото з персонажами спектаклю.

Скадовськ – театральне місто, це безперечно, яке вже вдруге тепло зустрічає команду Київського міжнародного університету. Ми щиро дякуємо кожному глядачу, який відвідав виставу та підтримав молодих акторів. Можливо вже завтра юний глядач сьогоднішньої вистави стане студентом Київського міжнародного університету театрального відділення?!..

А тим часом, в репетиційних залах і театральних студіях КиМУ вже кипить робота над новими постановками. Тож, Скадовську, уже зовсім скоро чекай на нас знову!