«Набуття права власності: на перехресті речово-правового і зобов’язально-правового режимів» круглий стіл у Юридичному інституті КиМУ

12.12.2016

Наукова робота є вершиною і якнайповнішим втіленням ідеалів і принципів університетської освіти. Формування у студентів потреби і навичок самостійного критичного професійного мислення завжди перебуває в епіцентрі навчального процесу в Юридичному навчально-науковому інституті КиМУ. Це підтвердив круглий стіл (12 грудня 2016 р.) на тему: «Набуття права власності: на перехресті речово-правового і зобов’язально-правового режимів», організований кафедрою теоретичних та приватно-правових дисциплін (завідувач кафедри – к.ю.н., доцент Сапарова А.О. та к.ю.н., доцент Ткаченко О.В.).

У роботі круглого столу взяли участь студенти III курсу Юридичного навчально-наукового інституту і студенти III курсу Коледжу КиМУ спеціальності правознавство. З них одинадцять студентів представили свої доповіді, у яких були висвітлені наукові напрацювання з заявленої студентами проблематики:

• Баула Марина - «Цесія права на віндикацію»;
  • Якимів Ілона - «Деякі проблемні питання розуміння змісту права власності»;
  • Красман Катерина - «Тіло померлої людини як об’єкт цивільного права»;
  • Ольшевська Ольга - «Набуття права власності за договором довічного утримання»;
  • Кашнікова Валерія - «Право довірчої власності як різновид права власності»;
  • Халюк Анастасія - «Охоронювані законом інтереси зачатої, але ще не народженої дитини»;
  • Колеснік Вікторія - «Набуття права власності спадкоємцями за законом»;
  • Близнюк Владислав - «Віндикаційний позов»;
  • Шляхта Карина - «Визнання права власності як речово-правовий спосіб захисту»;
  • Борисполець Катерина - «Загальна характеристика первинних способів набуття права власності»;
  • Христенко Олена - «Набувальна давність».

Кожна доповідь завершувалася дискусією, у якій учасники круглого столу піддавали критичній перевірці твердження, запропоновані доповідачем.