27 лютого 2016 року Київський міжнародний університет приймав у своїх стінах учасників XVI Всеукраїнської учнівської конференції «Універсіада» (конкурс-захист науково-дослідних робіт), організатором якої він є вже багато років поспіль.
«Універсіада» – це шанс спробувати власні сили в інтелектуальному змаганні, проявити свої здібності дослідника, знання та інтелектуальний потенціал. Але найважливіше – це здобутий досвід та об’єктивна, неупереджена перевірка власних знань і здібностей, це прагнення до перемоги у всеукраїнських інтелектуальних конкурсах, це можливість отримати суттєві знижки в оплаті за навчання завдяки своєму інтелекту, це спілкування з видатними науковими діячами, це крок назустріч КиМУ, це крок до студентства, крок до успішного майбутнього!
Вавилова Карина Олегівна (СЗШ №4 м. Комсомольськ);
Вознюк Лада;
Лозовська Поліна Вячеславівна (СЗШ №4 м. Комсомольськ).
Місяць Мар’яна Олександрівна (Ковельська гімназія);
Опря Юлія Вадимівна (СЗШ №4 м. Комсомольськ); Солоненко Єлизавета Віталіївна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);
Андрушко Дарія Миколаївна (НВК №10 м. Хмельницький); Савіна Анастасія Олександрівна (Білоцерківський колегіум);
Скринникова Анастасія Русланівна (СШ №275 м. Київ).
Кочубей Андрій Юрійович (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Сова Світлана Володимирівна (Рокитнянський ліцей);
Ковчан Влас Олександрович (Білоцерківський колегіум); Саржинська Олександра Олексіївна (Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва).
Параскувич Вікторія Сергіївна (НВК №10 м. Хмельницький); Скорик Наталія Володимирівна (ЗОШ №19 м. Житомир);
Коломієць Наталія Сергіївна (Білоцерківський колегіум); Копанаєв Ростислав Олегович (НВК №10 м. Хмельницький); Петриняк Анна Михайлівна (Рокитнянський ліцей); Тетеріна Д.О.;
Каспрук Анастасія Андріївна (Софіївсько - Борщагівський НВК); Клименко Владислава Вячеславівна (Рокитнянський ліцей); Хлістун Тетяна Семенівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);
Тамене Едвард Ашенафі (СШ №275 м. Київ).
Шеремета Наталія Володимирівна (Ковельська гімназія);
Чухліч Вікторія Олександрівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);.
Гримак Роман Русланович (НВК №10 м. Хмельницький).
Коваленко Юлія Олександрівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);
Єременко Анастасія Сергіївна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Мазничко Анастасія Михайлівна (НВК №10 м. Хмельницький).
Українська Анна Олександрівна (Броварська ЗОШ № 9);
Карпенко Ярослав Вікторович (СЗШ № 3 ім. Нижниченка).
Жмуйда Надія Ігорівна (Ковельська гімназія);
Василенко Анна Сергіївна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Кушнір Олександра;
Романченко Вероніка Андріївна (СЗШ №4 м. Комсомольськ);
Напненко Варвара Сергіївна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка).
Левченко Анастасія Олегівна (Херсонська ЗОШ № 9); Нанівська Карина Русланівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Шпунт Вікторія Сергіївна (Баришівська ЗОШ);
Поліщук Анастасія Сергіївна (Рокитнянський ліцей); Редзюк Валерія Олегівна (Білоцерківський колегіум); Богословська Світлана Сергіївна (Підгірцівська ЗОШ); Пановик Олег Володимирович (м. Городенко);
Кандала Наталія Олександрівна (Удачненська ЗОШ); Кузнюк Кароліна Владиславівна (Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва). Лясова Аліна Русланівна (Комсомольська ЗОШ №6)
Педрій Катерина Максимівна (Комсомольська ЗОШ №6).
Старченко Максим Олександрович (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Щудра Руслан Геннадійович (Гімназія № 136 м. Київ);
Жиганюк Єлизавета Ігорівна (Білоцерківської СЗШ № 16 ім. М.О. Кириленка); Овцешов Ілля Аркадійович; Осичанський Дмитро Павлович (СЗШ №304 м. Київ);
Ковальський Ігор Олегович (смт Дослідницьке); Ліберацький Богдан Валерійович; Резніченко Єгор Олегович (Гімназія № 136 м. Київ); Семоненко Ольга Миколаївна (Бородянська ЗОШ);
Савчук Сергій Валерійович (СЗШ № 3 ім. Нижниченка).
Козел Анастасія Миколаївна (Ковельська гімназія); Марченко Анна Юріївна (Гімназія № 136 м. Київ);
Давиденко Нікіта Ігорович (Гімназія № 136 м. Київ); Мєдвєдєв Дмитро Романович (Гімназія № 136 м. Київ);
Архаров Микола Олександрович (Гімназія № 136 м. Київ); Назаренко Дарія Сергіївна (Гімназія № 136 м. Київ); Панова Марія Ігорівна (Гімназія № 136 м. Київ);
Гупалюк Анастасі Олександрівна (СШ №275 м. Київ).
Маслов Богдан Олександрович (НВК №10 м. Хмельницький); Прозоровський Констянтин Сергійович (НВК №10 м. Хмельницький).
Луценко Виктория Руслановна ("Ліцей Надія", м. Красноармійськ);
Алексейчук Лідія Миколаївна (ЗОШ №19 м. Житомир); Матвійчук Ірина Романівна (БСШ №5 м. Бровари).
Костюк Карина Сергіївна (Удачненська ЗОШ);
Новосад Єгор Олегович (НВК №10 м. Хмельницький);
Сьомаш Антон Вікторович (НВК №10 м. Хмельницький);
Яновець Андрій (Ковельська гімназія).
Ревенко Артем Андрійович (НВК №10 м. Хмельницький);
Козар Олександр Ярославович (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);
Ревенко Артем Андрійович (НВК №10 м. Хмельницький).
Орел Віталій Іванович (Кашперівська ЗОШ);
Кошка Діана Дмитрівна (Бородянська СЗШ №2);
Кривоносова Валерія ("Ліцей Надія", м. Красноармійськ).
Сінельник Максим Сергійович (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);
Данюк Максим Сергійович (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Мінязева Дарина В’ячеславівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Трохименко Дарія Вікторівна (Гімназія № 136 м. Київ);
Єгорченкова Катерина ("Ліцей Надія", м. Красноармійськ); Козіна Аліна Олександрівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Коломоєць Карина ("Ліцей Надія", м. Красноармійськ);
Заханська Валерія Євгеніївна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Петрова Поліна Віталіївна (Білоцерківський колегіум); Соколенко Дарина Андріївна (СЗШ №4 м. Комсомольськ).
Балашова Олександра Олександрівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);
Крушин Микола Олександрович ( Пісківська гуманітарна гімназія).
Борзенков Роман Сергійович (БСШ №5 м. Бровари); Нікітін Григорій Артемович ("Ліцей Надія", м. Красноармійськ); Піховська Аліса Олександрівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка).
Ситник Всеволод Володимирович (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);
Кладченко Іван Олегович (СЗШ №4 м. Комсомольськ); Ткаченко Вероніка Олександрівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);
Омельченко Яніна Ігорівна (Гімназія № 136 м. Київ); Супряга Ілона Анатоліївна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);
Морозова Єлизавета Олександрівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка).
Єпішева Поліна Євгенівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка).
Золкіна Аріна Миколаївна (Гімназія №191 ім. П.Г. Тичини м. Києва).
Кальчук Борис Ігорович (Київська гімназія східних мов №1);
Ковальова Марія Олександрівна (Київська гімназія східних мов №1).
Призерів Універсіади нагородили дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів, що надають знижку в оплаті за навчання в КиМУ 20, 15 і 10 % відповідно.