Інтелектуальні ігри - «Ерудити правознавства»
8 грудня 2016 року

8 грудня 2016 року, в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті», відбувся інтелектуальний проект «Ерудити правозавстава» серед учнів 10-х, класів СШ №197. Захід проходив на базі СШ №197 (директор – Куца С.В.).

Виступи команд оцінювало журі в складі:

Голова журі

  • Корнієнко Є.В. – доцент кафедри публічно-правових дисциплін, к.ю.н.
  • Члени журі:

    • Край В.Я. – викладач кафедри теоретичних та приватно правових дисциплін;
    • Росновський О. – студент III курсу Юридичного інституту.
    • В інтелектуальній грі «Ерудити правознавства» взяли участь 5 команд:
      1) «А Клас» ;
      2)«Отряд правовиків»;
      3)«Свідок п’ятого універсалу»;
      4)«Беклас»;
      4)«Помічники Феміди».

      Конкурс передбачав відповіді на теоретичні питання з курсу «Правознавство», конкурс капітанів, вирішення командами певних ситуаційних завдань, під час яких учасники виступають у ролі юристів, до яких звертаються за консультацією, та домашнього завдання на тему «Чому я хочу стати юристом?».

      За результатами гри призові місця розподілилися так:

      І місце – «Отряд правовиків»

      Номінація: «За аналітичні здібності»
      Члени команди:
      1. Шелудько Вікторія;
      2. Суховецька Марина;
      3. Погунеєва Анастасія;
      4. Севастьянова Карина.
      ІI місце – «Свідок п’ятого універсалу»

      Члени команди:
      1. Омельченко Олександр;
      2. Раєв Олександр;
      3. Чертков Андрій;
      4. Чертков Олександр.

      ІІ місце - «А Клас»

      Номінація: «Найкмітливіша команда»
      Члени команди:
      1. Золотова Маргарита;
      2. Лопоха Ольга;
      3. Пизьов Антон;
      4. Латишев Ян.

      ІІІ місце - «Помічники Феміди»

      Члени команди:
      1. Кошуба Анастасія;
      2. Кривицький Дмитро;
      3. Гальченко Дарина;
      4. Коваль Ірина.

      ІІІ місце - «Беклас»

      Номінація: «Найкмітливіша команда»
      Члени команди:
      1. Задворний Мхайло;
      2. Дробина Марина;
      3. Дацун Катерина;
      4. Павленко Евеліна.


      Учасників команд, які посіли І, ІІ, ІІІ місце, нагородити відповідно Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

      Вітаємо переможців інтелектуальної гри!
      Запрошуємо взяти участь в інших інтелектуальних проектах!
      Чекаємо на Вас у Київському міжнародному університеті!