22 листопада 2016 року у спеціалізованій школі № 197 ім. Дмитра Луценка відбулась інтелектуальна гра «Захоплююче країнознавство», яку організували та провели Центр довузівської підготовки та кафедра країнознавства та міжнародного туризму КиМУ.
Виступи команд оцінювало журі в складі:
Голова журі
- Терехова М.А – викладач кафедри міжнародного туризму.
Члени журі:
- Гриценко С.В. – студенти магістратури спеціальності туризм;
- Крушинська В.В. – студенти магістратури спеціальності туризм;
- Царалунга В.В. - студенти магістратури спеціальності туризм.
В інтелектуальній грі «Захоплююче країнознавство» взяли участь 9 команд СШ № 197 ім. Д. Луценка:
- «Франція», 10-А клас;
- «Польща», 10-А клас;
- «Чехія», 10-А клас;
- «Бельгія», 10-Б клас;
- «Данія», 10-Б клас;
- «Нідерланди», 10-Б клас;
- «Люксембург», 10-В клас;
- «Австрія», 10-В клас;
- «Швейцарія», 10-В клас.
Перед початком гри проректор з довузівської підготовки, к.філос.н., професор Рудаківська С.В. презентувала усі спеціальності інститутів і факультетів КиМУ, ознайомила учнів з особливостями вступної кампанії 2017 року, можливість вступу без ЗНО на спільні освітні програми з європейськими університетами та отримання дипломів Польщі, Латвії, Франції. Також Світлана Вікторівна запросила присутніх взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з базових дисциплін, яка відбудеться 26 листопада 2016 року в КиМУ.
Змагання проходили в три етапи:
- «Вікторина».
- «Країна знайома і незнайома».
- «Рекламна презентація», під час яких команди мали продемонструвати знання політичної карти світу, визначити країну за запропонованими назвами історичних пам`яток або оригінальними висловами, прорекламувати країну, яку вони обирали заздалегідь, за допомогою власноруч створених стіннівок.
Упродовж усієї гри учасники команд демонстрували свої таланти, креативність, обізнаність і безмежне прагнення перемогти.
За результатами гри призові місця розподілилися так:
І місце
- Назва команди: «Люксембург», 10-В.
Члени команди:
- Горецька А.;
- Решітько К.;
- Васильчук К.;
- Чиж А.
ІІ місце
- Номінація: «Яскравий інтелектуальний потенціал».
- Назва команди: «Франція», 10-А.
Члени команди:
- Абрамова Д.;
- Корягіна О.;
- Михайловська Р.;
- Мусієнко В.
ІIІ місце
- Назва команди: «Польща», 10-А.
Члени команди:
- Бойків З.;
- Джулай І.;
- Полякова В.;
- Дікарєв Н.
Учасників команд, які посіли І, ІІ і ІІІ місця, нагородили дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в Університеті у розмірі 20%, 15% і 10% відповідно.
Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!