Інтелектуальні ігри - «Захоплююче країнознавство»
22 листопада 2016 року

22 листопада 2016 року у спеціалізованій школі № 197 ім. Дмитра Луценка відбулась інтелектуальна гра «Захоплююче країнознавство», яку організували та провели Центр довузівської підготовки та кафедра країнознавства та міжнародного туризму КиМУ.

Виступи команд оцінювало журі в складі:

Голова журі

• Терехова М.А – викладач кафедри міжнародного туризму.
  • Члени журі:

• Гриценко С.В. – студенти магістратури спеціальності туризм;
  • Крушинська В.В. – студенти магістратури спеціальності туризм;
  • Царалунга В.В. - студенти магістратури спеціальності туризм.
  • КиМУ

В інтелектуальній грі «Захоплююче країнознавство» взяли участь 9 команд СШ № 197 ім. Д. Луценка: КиМУ
    1) «Франція», 10-А клас;
    2) «Польща», 10-А клас;
    3) «Чехія», 10-А клас;
    4) «Бельгія», 10-Б клас;
    5) «Данія», 10-Б клас;
    6) «Нідерланди», 10-Б клас;
    7) «Люксембург», 10-В клас;
    8) «Австрія», 10-В клас;
    9) «Швейцарія», 10-В клас.

Перед початком гри проректор з довузівської підготовки, к.філос.н., професор Рудаківська С.В. презентувала усі спеціальності інститутів і факультетів КиМУ, ознайомила учнів з особливостями вступної кампанії 2017 року, можливість вступу без ЗНО на спільні освітні програми з європейськими університетами та отримання дипломів Польщі, Латвії, Франції. Також Світлана Вікторівна запросила присутніх взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з базових дисциплін, яка відбудеться 26 листопада 2016 року в КиМУ.

Змагання проходили в три етапи:
    I. «Вікторина».
    II. «Країна знайома і незнайома».
    III. «Рекламна презентація», під час яких команди мали продемонструвати знання політичної карти світу, визначити країну за запропонованими назвами історичних пам`яток або оригінальними висловами, прорекламувати країну, яку вони обирали заздалегідь, за допомогою власноруч створених стіннівок.
    Упродовж усієї гри учасники команд демонстрували свої таланти, креативність, обізнаність і безмежне прагнення перемогти.

За результатами гри призові місця розподілилися так:

І місце КиМУ

Назва команди: «Люксембург», 10-В.

• Горецька А.;
    • Решітько К.;
    • Васильчук К.;
    • Чиж А.

ІІ місце КиМУ
    Номінація: «Яскравий інтелектуальний потенціал».

Назва команди: «Франція», 10-А.

• Абрамова Д.;
    • Корягіна О.;
    • Михайловська Р.;
    • Мусієнко В.

ІIІ місце КиМУ

Назва команди: «Польща», 10-А.

• Бойків З.;
    • Джулай І.;
    • Полякова В.;
    • Дікарєв Н.

Учасників команд, які посіли І, ІІ і ІІІ місця, нагородили дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в Університеті у розмірі 20%, 15% і 10% відповідно.

КиМУ

Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!